ІСТОРІЯ  ЛЕНІНСЬКОЇ  ЗОШ  І – ІІ ступеня

20.10.1960 р.відкрита школа-інтернат

Перший директор школи—  Мартиненко Михайло Титович

Він учасник  ІІ світової війни , дійшов до Берліна, повернувся

додому, закінчив  Одеський державний університет, історичний      факультет . Йому першому в Апостолівському районі довелося

втілювати  в життя Постанову Уряду про створення шкіл-інтернатів в Україні. Михайло Титович згуртував молодий дружній,

організований  колектив.

З перших років роботи інтернату і до пенсії в школі працювали: Лісова Л.С. ,Лісовий І.П. , Тарапата Н.Й. Халецька Л.Д. , Сайко С.П., Прилипа М.М., Голокоз П.І , Поплавський К.Л. ,Поплавська Г.З. , Голокоз М.М. , Шпак В.І , Іщенко О.І. ,  Іщенко М.В. , Якимчук Н.М..А також Журавльов П.Д. Кондратенко Д.Д. Семенко Ю.Х. ,Тульчевська Д.М., Донець Г.К. , Гречаненко К.І. .

Поповнили ряди педколективу Парамонова О.М.,  Сажнєва В.Л. , Лубко М.Л. ,  Варавіна Л.І.,  Богуславська Л.Д.

1963  рік    школа-інтернат була закрита на капітальний ремонт.

25.08.1964 р.—  школа-інтернат відновила роботу після капітального ремонту. Директором школи був призначений Ткачов Яків Дмитрович.

Школа була в зелені, проводилось багато різноманітних заходів, він ні до чого не був байдужий . Лінійки, вечори, огляди художньої самодіяльності, творчі звіти, екскурсії.

1976  р.  школу очолив Сухобрус Олександр Іванович,  пізніше директор Нивотрудовської школи.

1981 р.—  директор школи Проценко Олександр Іванович.

1983 р.—  директор школи Кириченко Віктор Федорович.

Школа жила повнокровним життям. На належну висоту був поставлений спорт.   Змагались не тільки діти, а й вчителі

Педагогічний колектив завжди займав призові місця в огляді     художньої    самодіяльності; велика заслуга в цьому Поплавського К.Л.

1985 р.—  директор школи Рапін Леонід Петрович

1994 р.— директор школи Кривоносова Раїса Миколаївна

Також були помічники деректорів:  Іщенко О.І. , Лісова Л.С., Гречаненко К.І. , Сажнєва В.Л.,  Богуславська Л.Д. , Халецька Л.Д.  Завучі вели методичну роботу серед педколективу та дітей.

В 60-х роках в інтернаті виховувалось близько 350 чоловік щорічно;

в 70-х  -  близько 250.

План набору учнів до школи –інтернат виконувався і в наступні роки. І всі ці довгі  роки навчала дітей математики добрішої  душі людина— Сайко Софія Павлівна. Софію Павлівну поважають в селі всі.   Її випускник Недошепа Руслан Якович був головою сільської ради.

Також її вихованець відомий   письменник Іван Іов.

В школі було багато вихователів. Першими старшими  вихователями були Голокоз П.Г. , Поплавська Г.З. , Прилипа М.М. Вони організували екскурсії до різних міст тодішньої нашої держави. Побували вихованці  школи-інтернату у Києві, Львові, Москві, Петербурзі, Кишиневі, Мінську та інших містах.

В школі-інтернат працювали   вчителі— учасники ІІ світової війни:

Журавльов П.Д. , Якимчук Н.М. , Кондратенко Д.Д. , Голокоз П.М. , Мартиненко М.Т.

Обслуговуючий персонал в перші роки  складався  з    90 чоловік, пізніше— з 60.

26.08.1996 р.— директором школи було призначено Зарецького  Сергія Анатольовича, який очолює школу по теперішній час.

В  2004  році  школу-інтернат  було  перейменовано в  Ленінську  ЗОШ  І-ІІ ст..

З  1996  по  2011р.  було  випущено  350  учнів ( взагалі  за  весь  час  існування  школи з її стін  вийшло понад 1000  випускників)

Багато гарних людей виховала школа-інтернат:

-         льотчик – випробувач  Ліпнік Михайло (1971 р),  який нині живе і працює в Казахстані.

-         відомий   письменник Іван Іов;

-         Недошепа Руслан Якович – голова  Ленінської  сільської ради.

-         Міс Україна – 2009  - Тульчевська Євгенія.

В школі працювали Відмінники народної освіти:

-           Тарапата Н.Й. , Кондратенко Д.Д. , Сухобрус З.Я., Свитка О.В .

Нагородженні медалями :

-         « За трудову доблесть» -- Прилипа М.М.

-         «За трудову відзнаку» -- Тарапата Н.Й.

MsoNormalp class=img alt=span style=nbsp;quot;,