Наша школа сьогодні

ЛЕНІНСЬКА ЗОШ І-ІІ ступенів СЬОГОДНІ

Ленінська ЗОШ І-ІІ ст. ― це простір життя дитини. Тут вона готується до життя, тому вся діяльність навчального закладу вибудовується так, щоб сприяти становленню особистості як творця і проектувальника власного життя, гармонізації та гуманізації відносин між учнями й педагогами, школою й родиною, ґрунтуючись на ідеї самоцінності дитини, здорового способу життя, усвідомленого вибору особистого життєвого шляху. Педагогічний колектив намагається створити такі умови, щоб учні глибоко усвідомлювали свою національну приналежність, ми намагаємось оточити їх такими речами, які б хвилювали, викликали зацікавлення.

Стіни нашої  школи прикрашають роботи колишньої вчительки малювання, талановитої людини
ПОЛЯКОВОЇ ВАЛЕНТИНИ ДМИТРОВНИ. Саме завдяки її роботам наша школа змінила своє обличчя і стала справжнім куточком мистецтва і краси.

Наші постулати:

·         замість традиційної школи ми створюємо школу з традиціями;

·         « Кожен повинен пізнати свій народ і в народі пізнати себе» (Г.Сковорода)

В школі  навчається  135 учня.

Класів - 9.

Навчально-матеріальна база школи:

·         кількість навчальних кабінетів ― 11

Навчальні кабінети:   англійської мови;  української мови та літератури; математики;   біології;  інформатики;  класні кімнати для початкових класів;   класні кімнати для учнів 5-9 класів;  актова зала;бібліотека; спортзал і спортивні майданчики: волейбол, баскетбол, футбольне поле, тренажерний майданчик

quot;sans-serifb style=