3 трав. 2012

День Землі

В рамках відзначення Дня Землі у нашій школі був проведений відкритий захід, який підготували учні 5 класу під керівництвом вчителя біології Полуди Л.М.
28 квіт. 2012

Дня охорони праці

З метою привернення уваги суспільства, органів державної влади, суб’єктів господарювання та громадських організацій до проблем охорони праці 28 квітня в Україні згідно з Указом Президента України від 18 серпня 2006 року офіційно відзначається День охорони праці. Він проводиться 28 квітня на підприємствах, в установах, організаціях усіх форм власності та галузей економічної діяльності України. Відповідно до рекомендацій МОП у 2012 році Всесвітній день охорони праці проводиться під девізом: «Система управління охороною праці: шлях до постійного вдосконалення».
26 квіт. 2012

Шануємо і памятаємо нашу історію. Участь у трудовому десанті.

26 квітня учні 9 класу нашої школи під керівництвом класного керівника Водяної Л.В. в рамках участі в акції «Пізнай свій рідний край» відвідали і благоустроїли територію біля встановленого «каміня-валуна»
13 квіт. 2012

Великоднє свято

Напередодні великодніх свят учні 4 -3 класів під керівництвом класовода Шамелової Катерини Володимирівни підготували чудове свято, присвячене Великодню.
12 квіт. 2012

«Що? Де? Коли?».

Учні 8 – 9 класів нашої школи прийняли участь у районному турі інтелектуальних змагань «Що? Де? Коли?».
10 квіт. 2012

Участь в районному огляді художньої самодіяльності

10 квітня відбувся огляд художньої самодіяльності «Моє Придніпров’я».
6 квіт. 2012

СВЯТО АНГЛІЙСЬКОЇ АБЕТКИ "ABC PARTY"

За традицією наприкінці навчального року для учнів 1 - 4 класів було проведено свято "ABC PARTY", яке підготувала і провела вчитель англійської мови Широка І.В.
6 квіт. 2012

ДЕНЬ ЗДОРОВЯ

6 квітня , напередодні Дня здоровя, відбулися спортивні змагання « Добре здоровя допоможе прожити цікаве життя» для учнів 1-4кл..
19 бер. 2012

До дня народження Ліни Костенко

В цей день у нашій школі пройшла загальношкільна лінійка " Людина, нібито не літає, а крила має...А крила має!"
12 бер. 2012

ШЕВЧЕНКІВСЬКІ ЧИТАННЯ

12 березня 2012 р. у нашій школі пройшли традиційні літературні читання «Шевченкові дзвони»