28 груд. 2012

З НОВИМ РОКОМ!

28 грудня в нашій школі пройшли традиційні новорічні ранки.
19 груд. 2012

Свято Святого Миколая

У зимову ніч з 18 на 19 грудня з неба спускається Святий Миколай.
6 груд. 2012

День збройних сил України.

6 грудня - День збройних сил України.
6 груд. 2012

Зустріч з поетесою

6 грудня в нашій школі пройшла зустріч з поетесою.
29 лист. 2012

Районний фестиваль «Молодь за здоров’я»,

29 листопада команда нашої школи «Надія» прийняла участь у районному фестивалі «Молодь за здоров’я», який проводився з метою формування навичок здорового способу життя.
24 жовт. 2012

Золота Осінь

Осінь…Чарівна пора року
22 жовт. 2012

«Осінні клопоти»

Акція «Осінні клопоти»
7 вер. 2012

Олімпійський тиждень День фізичної культури і спорту.

Згідно з річним планом школи з 3 вересня по 7 вересня в школі був проведений Олімпійський тиждень та День фізичної культури та спорту
3 вер. 2012

Перший урок «Дніпропетровщина – мій рідний край»

На початку нового навчального року в нашій школі пройшов Єдиний урок «Дніпропетровщина – моя рідна земля». Він присвячений ознайомленню учнів з історією, культурою, мистецтвом, видатними постатями, які прославили область на всю країну та світ, а також сучасними досягненнями регіону.
1 вер. 2012

1ВЕРЕСНЯ - ДЕНЬ ЗНАНЬ

1 вересня у нашій школі відбулася урочиста лінійка з нагоди Дня знань. На традиційне шкільне свято зібралась вся шкільна родина і гості