Новости: 57

Великдень свято радості
17.04.2014

Всеукраїнський місячник

Спорт для всіх спільна турбота
06.03.2014

свято "Шануймо, жінку!"

Відзначення Міжнародного жіночого дня
05.03.2014

Через віки з любов*ю

Відзначення в школі 200-р з дня народження Т.Г.Шевченка
21.02.2014

21 лютого День рідної мови

Відзначення Дня рідної мови в школі
15.02.2014

День визволення с. Ленінське від німецько-фашистських загарбників

Про відзначення Дня визволення с.Ленінське
13.02.2014

КВк "Етика поведінки"

КВК про правила поведінки
22.01.2014

Відзначення Дня Соборності
27.12.2013

Новорічний серпантин

27 грудня- Новорічні свята

ДЕНЬ БЕЗПЕЧНОГО ІНТЕРНЕТУ

7  лютого 2012 року за  ініціативою  Європейської комісії в Україні проводився День безпечного Інтернету, організатором якого є  Коаліція  за безпеку дітей  в  Інтернеті, яка створена компанією  «Майкрософт України»

Ленінська  ЗОШ І –ІІ ступенів провела в цей день тренінги «Безпека в Інтернеті» серед учнів 7 – 9 класів  під  керівництвом педагога-організатора Салімон Г.М.  і  вчителя інформатики Полуди Л.М.

Вчителя  проінформували учасників тренінгу про ризики в мережі  Інтернет, разом з учнями обговорити правила  безпеки  поводження  в  мережі,  розглянули  безпечні  форми поведінки в  мережі Інтернет  під  час  спілкування   в  соціальних  мережах,  під  час  користування  електронною  поштою,  під час  обміну миттєвими  повідомлення ми, обміну фотографіями та  іншою  особистою  інформацією.

Під час  тренінгу учні працювали в малих творчих групах,  а потім презентували свої роботи про ризики в Інтернеті та правила безпеки в мережі Інтернет.  Під час тренінгів використовувалася презентація «Безпека дітей в  Інтернеті».  Дуже сподобалось учасникам тренінгу виготовлення  колажу  «Ризики в мережі  Інтернет». Але з закінченням тренінгів робота над проблемою безпечного Інтернету не закінчилась. Учні виявили бажання продовжити роботу в цьому напрямку: познайомитися з матеріалами освітнього сайту « Онландія -  безпечна веб-країна»,  розробити власні пам’ятки « Безпечний Інтернет – дітям»   для учнів початкової школи.