Для вчителів. Корисні сайти

ПОЧАТКОВА ШКОЛА
Портфоліо вчителя  -Інформація для вчителя початкової школи.

Супер клас   -  Сайт вчителя початкових класів школи №118 міста Кривий Ріг. Скарбничка вчителя. Законодавство. На допомогу вчителю. Психологічні тести для дітей. Робота з батьками. Молодому вчителю. Навчальні програми. Виховна робота. Методичний порадник. Матеріали до уроку. Українська мова. Правова iнформацiя.

Урок -   Сайт вчителів початкових класів. Сайт-переможець конкурсу на кращий авторський освітній сайт 2011 року. Конспекти уроків, виховних заходів, статті на освітню тематику.

ВЧИТЕЛЯМ – ПРЕДМЕТНИКАМ

UROKI.NET     Все для вчителя: поурочне і тематичне планування, відкриті уроки, сценарії шкільних свят, методичні розробки, конспекти уроків, підручники, лабораторні, контрольні роботи і безліч інших матеріалів для вчителів - предметників, матеріали для педагогів-організаторів, шкільних психологів, завучів, класних керівників і директорів шкіл, ліцеїв, гімназій.

Інформація педагогу
Новини освіти і науки України. Зовнішнє оцінювання (ЗНО). Нормативно-правові документи. Виховна робота. Вчителям - предметникам.

Журнал "Відкритий урок"osvita.ua/publishing/about/2644